Boom Beach

Savaş Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut76 MB
  • Sürüm16.24
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSupercell
Mükemmel bir savaş oyunuyla siz de boş vakitlerinizi eğlenceli hale getirin. Bu oyunu hemen siz de indirin.

 Savaş oyunu meraklıları bu oyunla savaşmanın tadına sonuna kadar varacaksınız. Tutkunu olduğunuz savaş oyunlarının en yenisi en gerçekçisi sizler için üretildi. Bu oyunda bütün sorumluluk sizin elinizde. Sahip olduğunuz ordunun kontrolü, savaş stratejisi tamamen size ait. İşgale uğramış adaları kurtarmak sizin bu oyundaki en önemli göreviniz Sahip olduğunuz ordu ve savaş malzemelerini akıllıca kullanarak işgale uğramış adaları ele geçirmeniz gerekmekte. Savaşıp başarıya ulaştığınızda elde edeceğiniz paraları yine savaşırken kullanacağınız savaş malzemelerini alarak değerlendirebilirsiniz.

 Yüksek görüntü kalitesi ve inandırıcı ses efektleri sizi bu oyunun içine çekecek. Kendinizi gerçekten savaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Gerçekçiliği yüksek bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Macera ve aksiyon dolu bu oyunda akılcı düşünmek ve yararlı planlar yapmak sizi sonuca götürecek olan stratejilerdir. 

 Boş zamanlarınızı en eğlenceli şekilde geçirmenizi sağlayacak bu oyunda ele geçirdiğiniz adalara yatırım yapabilirsiniz, adaları geliştirip yaşam alanı haline getirebilirsiniz. Sadece savaş değil beceri oyunu da olan bu oyun sizin vazgeçilmez eğlenceniz haline gelecek. Siz de bu mükemmel özelliklere sahip oyunu oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna basmak. Siz de vakit kaybetmeyin bu güzel oyunu hemen indirin ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayın. 

Boom Beach indir